Proszę czekać....

Zapraszamy na łowisko !!!

Zapraszamy wszystkich na zarybione łowisko u Macieja, gdzie w przyjaznej atmosferze można oddać się tym co lubicie najbardziej !!!

W czerwcu br. łowisko otwarte będzie dłużej, od 6.00 do 21.00. Rozpoczynamy także cykl nocnych połowów, co z pewnością ucieszy wielu amatorów fascynujących „nocek”. Pierwszą planujemy w nocy z soboty, 3 czerwca , na niedzielę, 4 czerwca, a kolejne w każdą noc z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę. Uprzejmie prosimy o wcześniejsze, […]

Witamy w sezonie 2017! Rozpoczynamy nowy sezon wędkarski 11 kwietnia br., we wtorek, o godzinie 7.00 rano.Łowisko będzie otwarte przez cały tydzień w godzinach od 7.00 do 19.00.Pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych – nieczynne.Poniedziałek Wielkanocny – otwarte i kolejne dni także.Poniedziałek, 24 kwietnia, nieczynne, tak jak i wszystkie następne poniedziałki. Ceny i opłaty pozostają bez zmian. […]

SZANOWNI WĘDKARZE I FANI ŁOWISKA U MACIEJA! ŁOWISKO NADAL JEST ZAMKNIĘTE, CZEKAMY NA WYNIKI ANALIZ Z BADANIA WODY I WETERYNARII.NIE ZAMIESZCZAM ŻADNYCH ZDJĘĆ CELOWO, BO MOGŁOBY WAM PĘKNĄĆ SERCE Z ŻALU… ZAWODY WĘDKARSKIE SĄ ODWOŁANE – ZWROT WPŁACONYCH PIENIĘDZY NASTĄPI W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ I NIEDZIELĘ W GODZ.11.00 – 13.00

Kończy się niebawem sezon na wędkowanie, a więc nadchodzi czas na tradycyjne już zawody wędkarskie na zakończenie tego sezonu – odbędą się one w pierwszą niedzielę pażdziernika,02.10.br. Wpisowe: 25.00PLN Zapisy na miejscu lub pod nr tel.696417498 Zapewniamy atrakcyjne nagrody i pyszną grochówkę! Zapraszamy!

Do wszystkich wędkarzy i sympatyków Łowiska U Macieja! Zbliża się wrzesień,krótsze dni to i łowisko krócej otwarte: we wrześniu od 6.00 rano do 20.00,z wyjątkiem poniedziałków,jak zwykle. Szansa na ostatnie nocki będzie z soboty na niedzielę 3/4 września i 10/11.Zapraszamy!

Dzisiaj, 29 lipca br.,łowisko zostało zarybione pięknym karpiem. Jednocześnie informujemy,że wyjątkowo w poniedziałek, 15 sierpnia br.,łowisko będzie otwarte dla wędkarzy od 6.00 rano do 21.00. Zapraszamy!

Dodatkowa informacja dla wszystkich amatorów nocnych połowów: ze względu na małe zamieszanie związane z „nockami” i konieczność odmowy ich organizacji przy małej liczbie chętnych zdecydowaliśmy,że od najbliższe soboty, tj. od 4 czerwca, w każdą noc z soboty na niedzielę organizujemy „nockę”, bez względu na ilość chętnych.A więc – Zapraszamy!